LUODE-hanke

Yhteystiedot

Helsingin yliopisto, Lahden Yliopistokampuksen koordinaatioyksikkö

Anja Kuhalampi, anja.kuhalampi@helsinki.fi, 050 5880735

Eeva-Maria Vainio, eeva-maria.vainio@helsinki.fi, 050 5564193

Helsingin yliopisto, Valtiotieteellinen tiedekunta, sosiaalipsykologian tieteenala

Eemeli Hakoköngäs, eemeli.hakokongas@helsinki.fi, 040 7473089

Henri Muroke, henri.muroke@helsinki.fi

Lappeenrannan teknillinen yliopisto, LUT Lahti

Tuija Oikarinen, tuija.oikarinen@lut.fi, 0400 196988

Suvi-Jonna Martikainen, suvi-jonna.martikainen@lut.fi, 040 3569645

Hilkka Laakso, hilkka.laakso@lut.fi, 040 5764780

Outward Bound Finland ry

Elina Elme, elina@outwardbound.fi, 040 5050355

Michelle Suni, michelle@outwardbound.fi, 044-5399492

Suomen Latu ry

Elli Keisteri-Sipilä, elli.keisteri-sipila@suomenlatu.fi, 050 3271202

Suomen Urheiluopisto, Vierumäki

Paavo Heinonen, paavo.heinonen@vierumaki.fi, 050 3028154

Taideyliopisto

Piia Kleemola-Välimäki, piia.kleemola-valimaki@uniarts.fi, 040 7104371

[recent_products per_page="12" orderby="menu_order" columns="0" category="" order="ASC"]

LAHDEN YLIOPISTOKAMPUS

Niemen kampus
Niemenkatu 73 (B-osa), 15140 Lahti
Mukkulankatu 19, 15210 Lahti
info(at)lahdenyliopistokampus.fi

Yhteystiedot

#lahdenyliopistokampus #UCLahti #unilut #helsinkiuni #tiedelahti #niemikampus

TILAA UUTISKIRJEEMME