Kuntayhteyshenkilöt 2017

Päijät-Hämeen LUMA-keskuksen kuntaverkostoon kuuluu yhteyshenkilö monista Kanta- ja Päijät-Hämeen kunnista. Alueemme kuntaverkosto on osa koko Suomen LUMA kuntaverkostoa. Kuntaverkoston yhteyshenkilöiden kautta hoituu yhteydenpito alueen kuntiin ja kaksi kertaa vuodessa järjestettävissä tapaamisissa kartoitetaan säännöllisesti verkoston kuntien tarpeita ja suunnitellaan yhteistyössä tulevaa toimintaa.

 

Päijät-Hämeen LUMA-keskuksen yhteyshenkilöt 2017

 

ASIKKALA Juha Leppialho                                                                    juha.leppialho(a)asikkala.fi

FORSSA Pekka Lavi                                                                              pekka.lavi(a)forssa.fi

HARTOLA Ismo Peltonen                                                                    ismo.peltonen(a)hartola.fi

HATTULA Elina Ylitalo                                                                           elina.ylitalo(a)eduhat.fi

HAUSJÄRVI Katja Kultaranta                                                           katja.kultaranta(a)hausjärvi.fi

HEINOLA Mari Mara                                                                            mari.mara(a)heinola.fi

HOLLOLA Elina Lempinen                                                                  elina.lempinen(a)hollola.fi

HUMPPILA Jari Keskitalo                                                                     jari.keskitalo(a)humppila.fi

HÄMEENLINNA Tanja Kolehmainen                                             tanja.kolehmainen(a)hameenlinna.fi

JANAKKALA Jaana Koski                                                                        jaana.koski(a)janakkala.fi

JOKIOINEN Jari Sillanpää                                                                      jari.sillanpaa(a)jokioinen.fi

LAHTI Katianne Koponen                                                                  katianne.koponen(a)edu.lahti.fi

LOPPI Tero Kuusisto                                                                                 tero.kuusisto(a)loppi.fi

ORIMATTILA Satu Varama                                                                satu.varama(a)orimattila.fi

RIIHIMÄKI Pasi Jalonen                                                                     pasi.jalonen(a)riihimaki.fi

SYSMÄ Eija Heikkinen                                                                       eija.heikkinen(a)sysma.fi

TAMMELA Kalle Laakso                                                                     kalle.laakso(a)tammela.fi