Helsingin yliopisto, Lahden Yliopistokampuksen koordinaatioyksikkö

Anja Kuhalampi, anja.kuhalampi@helsinki.fi, 050 5880735

Eemeli Hakoköngäs, eemeli.hakokongas@helsinki.fi, 040 7473089

Leena Kaukolahti, leena.kaukolahti@helsinki.fi, 050 5880728

Lappeenrannan teknillinen yliopisto, LUT Lahti

Tuija Oikarinen, tuija.oikarinen@lut.fi, 0400 196988

Suvi-Jonna Martikainen, suvi-jonna.martikainen@lut.fi, 040 3569645

Hilkka Laakso, hilkka.laakso@lut.fi, 040 5764780

Outward Bound Finland ry

Michelle Suni, michelle@outwardbound.fi, 050 5050355

Suomen Latu ry

Elli Keisteri-Sipilä, elli.keisteri-sipila@suomenlatu.fi, 050 3271202

Suomen Urheiluopisto, Vierumäki

Paavo Heinonen, paavo.heinonen@vierumaki.fi, 050 3028154

Taideyliopisto

Mia Seppälä, mia.seppala@uniarts.fi, 040 7104366

 

 

 Hankehenkilöstölle